Logo firmy
Bar Burmistrz
Elżbieta Bieniewska
19-300 Ełk
Ul. Piłsudskiego 4
Tel: 087 610-92-51
e-mail: elabieniewska@go2.pl
:: OFERTA ::

      Do wyboru maja Państwo kilkanaście smaków naleśników (najsmaczniejsze i najtańsze w mieście!). Schab podajemy na 10 sposobów. Bar każdego czwartku serwuje najlepsze KARTACZE w całej Polsce!.

     Różnimy się tym od innych barów, że u nas przyrządza się danie na zamówienie. Prowadzimy kuchnie tradycyjną, domową. Wszystko jest świeże. Nic podgrzewane, odgrzewane czy wczorajsze. U nas nic nie zostaje, bo nic nie robi się "na zapas". Wszystko to przygotowują doświadczone Panie kucharki, które oddają całe serce w to, co robią, a dowodem uznania są nasi stali konsumenci, goście, którzy przypadkiem, przejazdem "wpadli" na obiad lub lunch. Pamiętają to miejsce i zawsze chętnie wracają.     Dowodem uznania są karty z pozdrowieniami z wakacji od gości (jak bardzo tęsknią za naszą domową kuchnią!).

      W związku z tym, ze otrzymujemy ich bardzo dużo postanowiliśmy je wyeksponować. Mamy ich całą kolekcję, więc zajrzyj do nas. Usiądź wygodnie w kąciku kawowym, a zobaczysz jak miło, przy dźwiękach muzyki, pysznym obiedzie, a na deser naleśniczki z poziomkami i smaczna kawa. W międzyczasie przeglądając karty z różnych stron świata przeniesiesz się na chwilkę gdzie sięga twoja wyobraźnia, po czym otwierasz oczy i ... zdajesz sobie sprawę, że Bar Burmistrz może nie najpiękniejsze, ale na pewno najbezpieczniejsze miejsce gdzie można TANIO I SMACZNIE zjeść!!!.

ZAPRASZAMY!!!